Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 0 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 17,58 kg |
| Geschikt voertuig | Honda E alleen voor fietsendragers |
| Productiedatum voertuig | Vanaf januari 2020 |
| Kofferruimte | Ja |
| Automatische uitschakeling parkeersensoren | Ja |
| + na contact | Niet geïntegreerd, optie beschikbaar als accessoire |
| + permanent | Niet geïntegreerd, optioneel verkrijgbaar als accessoire |
| Kabelboominstallatie | Aan de voorkant en aan de achterkant |