Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
De Strada DL 3 kan 3 fietsen dragen tot maximaal 45 kg max! Het is geschikt voor 2 elektrische fietsen (23,5 kg max per fiets). Een 4e fiets kan worden vervoerd met behulp van de uitbreiding (referentie AR-173081) die apart wordt verkocht. Het totale ondersteunde gewicht stijgt dan naar maximaal 63 kg voor een kogel met een statische massa van meer dan 80 kg (zie handleiding voor meer details).
Eenvoudig en snel te installeren op de trekhaakkogel dankzij de vergrendelbare bevestigingshendel. De Strada DL 3 is compatibel met alle soorten kogels, inclusief Brink RMC en RMC PIN* kogels. Het geeft u toegang tot uw kofferbak dankzij het geïntegreerde kantelmechanisme. Het is uitgerust met een 13-polige elektrische aansluiting.
Het maakt het mogelijk om grote achterklepen en openslaande deuren te openen zoals die van de VW Transporter T5 / T6 en de meeste bestelwagens.
De fietsen worden stevig vastgehouden bij de wielen door robuuste getande riemen en op de frames door verstelbare bevestigingsarmen waarvan de vergrendelingen handmatig worden bediend (afsluitbaar met sleutel).
Kantelbaar (zelfs voor grote achterklepen en openslaande deuren van bestelwagens), vergrendelbaar, uitbreidbaar tot 4 fietsen (met accessoire), geschikt voor 2 elektrische fietsen en compatibel met Brink RMC en RMC PIN* kogels zijn de belangrijkste voordelen van de Atera Strada DL 3 fietsendrager.
* de fietsendrager moet licht gekanteld worden bij installatie op de trekhaakkogel.
| Merk | Atera |
|---|---|
| Incompatibele voertuigen | Fatbikes |
| Aantal fietsen | 3 |
| Extra fiets toevoegen | Optioneel |
| Compatibiliteit elektrische fietsen | Ja |
| Max. gewicht | 45 kg (23,5 kg max op een rail) |
| Elektrische aansluiting | 13-polig |
| Kantelbare fietsendrager | Ja |
| Opening grote achterklep (bestelwagens/vans) | Ja |
| Opening achterdeuren (bestelwagens/busjes) | Ja |
| Opvouwbare / compacte fietsendrager | Nee |
| Maximale diameter fietsframe | 80 mm |
| Afstand tussen rails (van midden tot midden) | 18 cm |
| Maximale wielbasis | 115 cm |
| Maximale breedte van wielen & banden (in cm) | 6 |
| Trekhaak compatibiliteit | Op elke trekhaakkogel |
| Vergrendeling fietsendrager op voertuig | Ja |
| Vergrendeling fietsen op fietsendrager | Ja |
| Gewicht fietsendrager | 14,50 kg |
| Voorgemonteerd geleverd | Ja |
| Garantie | 2 jaar |
Information complémentaire :
Pour les véhicules avec grand hayon, nous recommandons de tourner les guidons dans le sens de la roue. Ainsi vous éviterez le risque que la poignet touche le coffre à l'ouverture.