De Strada EVO 2 kan 2 fietsen dragen met een maximumgewicht van 60 kg! Hij is geschikt voor elektrische fietsen. Het is mogelijk om een 3e fiets toe te voegen met behulp van de uitbreiding (referentie AR-173214) die apart wordt verkocht.
Eenvoudig en snel te installeren op de trekhaak dankzij de vergrendelbare bevestigingshendel. De Strada EVO 2 is compatibel met alle soorten trekhaken, inclusief Brink RMC en RMC PIN* trekhaken. Het biedt toegang tot uw kofferbak dankzij het ingebouwde kantelmechanisme. Het is uitgerust met een 13-polige elektrische aansluiting.
De fietsen worden stevig vastgehouden bij de wielen door robuuste getande riemen en op de frames door verstelbare bevestigingsarmen waarvan de klemmen handmatig worden vastgezet (afsluitbaar met sleutel).
Kantelbaar, vergrendelbaar, uitbreidbaar tot 3 fietsen (met accessoire), geschikt voor 2 elektrische fietsen en compatibel met Brink RMC en RMC PIN* trekhaken zijn de belangrijkste voordelen van de Atera Strada EVO 2 fietsendrager.
* de fietsendrager moet licht gekanteld zijn wanneer deze op de trekhaakkogel is geïnstalleerd.
| Merk | Atera |
|---|---|
| Incompatibele voertuigen | Fatbikes |
| Aantal fietsen | 2 |
| Extra fiets toevoegen | Optioneel |
| Compatibiliteit elektrische fietsen | Ja |
| Max. gewicht | 60 kg |
| Elektrische aansluiting | 13-polig |
| Kantelbare fietsendrager | Ja |
| Opening grote achterklep (bestelwagens/vans) | Nee |
| Opening achterdeuren (bestelwagens/busjes) | Nee |
| Opvouwbare / compacte fietsendrager | Gedeeltelijk |
| Maximale diameter fietsframe | 80 mm |
| Afstand tussen rails (van midden tot midden) | 19 cm |
| Maximale wielbasis | 115 cm |
| Maximale breedte van wielen & banden (in cm) | 6 |
| Trekhaak compatibiliteit | Op elke trekhaakkogel |
| Vergrendeling fietsendrager op voertuig | Ja |
| Vergrendeling fietsen op fietsendrager | Ja |
| Gewicht fietsendrager | 16,60 kg |
| Voorgemonteerd geleverd | Ja |
| Garantie | 2 jaar |