De Strada EVO 3 kan 3 fietsen dragen tot 66 kg (30 kg max voor de 1e fiets) max! Hij is geschikt voor 3 elektrische fietsen. Een 4e fiets kan worden vervoerd met behulp van de uitbreiding (artikelnummer AR-171912) die apart wordt verkocht.
Eenvoudig en snel te monteren op de trekhaakkogel dankzij zijn afsluitbare bevestigingshendel. De Strada EVO 3 is compatibel met alle soorten kogels, inclusief Brink RMC en RMC PIN kogels*. Hij geeft u toegang tot uw kofferbak dankzij het geïntegreerde kantelmechanisme. Hij is uitgerust met een 13-polige elektrische aansluiting.
De fietsen worden stevig vastgehouden bij de wielen met stevige getande riemen en op de frames met verstelbare bevestigingsarmen die handmatig worden vastgezet (afsluitbaar met sleutel). De originele riemen zijn geschikt voor brede banden tot 6 cm. Ze kunnen worden vervangen door langere riemen die geschikt zijn voor brede banden tot 7,6 cm (artikelnummer AR-174991).
Eenvoudig op te bergen in uw kofferbak en garage omdat hij gedeeltelijk inklapbaar is.
Tot slot is deze fietsendrager goedgekeurd volgens de Duitse TÜV-normen, wat zijn kwaliteit garandeert!
Kantelbaar, afsluitbaar, uitbreidbaar tot 4 fietsen (met accessoire), geschikt voor 3 elektrische fietsen en compatibel met Brink RMC en RMC PIN kogels* zijn de belangrijkste voordelen van de Atera Strada EVO 3 fietsendrager.
* de fietsendrager moet licht gekanteld zijn wanneer deze op de trekhaakkogel is gemonteerd.
| Merk | Atera |
|---|---|
| Incompatibele voertuigen | Fatbikes |
| Aantal fietsen | 3 |
| Extra fiets toevoegen | Optioneel |
| Compatibiliteit elektrische fietsen | Ja |
| Max. gewicht | 66 kg |
| Elektrische aansluiting | 13-polig |
| Kantelbare fietsendrager | Ja |
| Opening grote achterklep (bestelwagens/vans) | Nee |
| Opening achterdeuren (bestelwagens/busjes) | Nee |
| Opvouwbare / compacte fietsendrager | Gedeeltelijk |
| Maximale diameter fietsframe | 80 mm |
| Afstand tussen rails (van midden tot midden) | 19 cm |
| Maximale wielbasis | 115 cm |
| Maximale breedte van wielen & banden (in cm) | 7.6 |
| Trekhaak compatibiliteit | Op elke trekhaakkogel |
| Vergrendeling fietsendrager op voertuig | Ja |
| Vergrendeling fietsen op fietsendrager | Ja |
| Gewicht fietsendrager | 20,10 kg |
| Voorgemonteerd geleverd | Ja |
| Garantie | 2 jaar |