De Hapro Atlas 2 Premium Blue kan 2 fietsen dragen tot maximaal 60 kg! Hij is ook geschikt voor elektrische fietsen.
Eenvoudig te installeren op elk type trekhaak dankzij de bevestigingshendel. Deze fietsendrager is kantelbaar tot 80°. Hij is uitgerust met een adapter voor aansluiting op een 7- of 13-polige elektrische aansluiting.
De fietsen worden stevig vastgehouden bij de wielen door stevige getande riemen. De bevestigingsarmen voor de fietsframes zijn afneembaar en voorzien van een antidiefstalsysteem.
Gedeeltelijk opvouwbaar, deze fietsendrager kan gemakkelijk worden opgeborgen in de kofferbak van uw auto en in uw garage.
Kantelbaar, vergrendelbaar, gedeeltelijk opvouwbaar, geschikt voor elektrische fietsen, geschikt voor Brink RMC en RMC PIN koppelingen zijn de belangrijkste voordelen van de fietsendrager Hapro Atlas 2 Premium Blue.
| Merk | Hapro |
|---|---|
| Aantal fietsen | 2 |
| Extra fiets toevoegen | Nee |
| Compatibiliteit elektrische fietsen | Ja |
| Max. gewicht | 60 kg |
| Elektrische aansluiting | 7-polig en 13-polig |
| Kantelbare fietsendrager | Ja |
| Opening grote achterklep (bestelwagens/vans) | Nee |
| Opening achterdeuren (bestelwagens/busjes) | Nee |
| Opvouwbare / compacte fietsendrager | Gedeeltelijk inklapbaar |
| Maximale diameter fietsframe | 25 - 72 mm |
| Afstand tussen rails (van midden tot midden) | 26 cm |
| Maximale wielbasis | 119 cm |
| Maximale breedte van wielen & banden (in cm) | 6 |
| Trekhaak compatibiliteit | Op elke trekhaakkogel |
| Vergrendeling fietsendrager op voertuig | Ja |
| Vergrendeling fietsen op fietsendrager | Ja |
| Gewicht fietsendrager | 16,5 kg |
| Voorgemonteerd geleverd | Nee |
| Garantie | 2 jaar |