Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1800 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 21,60 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Touran inclusief Cross en BlueMotion vanaf oktober 2010 |
| Productiedatum voertuig | Van oktober 2006 tot september 2015 |
Information complémentaire :
Attention, la trappe permettant de recouvrir la découpe du pare-chocs est à commander chez Volkswagen.