De Thule Easyfold XT2 kan 2 fietsen vervoeren met een totaal gewicht van 60 kg (max. 30 kg per fiets), waardoor hij compatibel is met het vervoer van elektrische fietsen!
Eenvoudig en snel te monteren op uw trekhaakkogelkop dankzij de vergrendelbare klemhendel. De Easyfold XT2 geeft u toegang tot uw kofferbak dankzij het vernuftig geïntegreerde en handig geplaatste kantelsysteem. Hij is uitgerust met een 13-polige stekker.
De fietsen worden stevig vastgehouden ter hoogte van de wielen door sterke getande riemen en op de frames door verstelbare bevestigingsarmen waarvan de kaken met sleutel vergrendelbaar zijn. Een set riemen die optioneel verkrijgbaar is (referentie THU985000) maakt het vastzetten van brede wielen tot 11,90 cm mogelijk.
Opvouwbaar, biedt hij aanzienlijke ruimtebesparing in uw kofferbak en garage! Het innovatieve vouwmechanisme in combinatie met de staal-aluminium legeringconstructie maakt van deze fietsendrager een licht en veilig product.
Tot slot is de Thule Easyfold XT2 gecertificeerd volgens de strenge Duitse TÜV-normen, wat een kwaliteitsgarantie is!
Belangrijkste voordelen: kantelbaar, vergrendelbaar, opvouwbaar, compatibel met 2 elektrische fietsen (max. 60 kg) en Fatbike via de optionele riemen.
| Afmetingen uitgeklapt | 123 x 63 x 68 cm |
|---|---|
| Ingevouwen afmetingen | 31 x 63 x 68 cm |
| Merk | Thule |
| Materiaal | Staal, kunststof |
| Kleur | Zwart Zwart / Aluminium |
| Aantal fietsen | 2 |
| Extra fiets toevoegen | Nee |
| Compatibiliteit met elektrische fietsen | Ja |
| Max. gewicht | 60 kg |
| Elektrische aansluiting | 13-polig |
| Kantelbare fietsendrager | Ja |
| Compatibiliteit reservewiel | Nee |
| Grote achterklep openen (vans/bestelwagens) | Nee |
| Opening klapdeur (bestelwagens/vans) | Nee |
| Opvouwbaar / compact fietsendrager | Ja |
| Max. diameter fietsframe | 8 |
| Afstand tussen rails (van hart tot hart) | 22 cm |
| Max. wielbasis | 130 |
| Maximale breedte van wielen & banden (in cm) | 7.6 |
| Trekhaakcompatibiliteit | Op elke trekhaakkogel |
| Vergrendeling fietsendrager op voertuig | Ja |
| Fietsvergrendeling op fietsendrager | Ja |
| Gewicht fietsendrager | 17,9 kg |
| Voorgemonteerd geleverd | Ja |
| Garantie | 2 jaar |