| Trekhaakkogel | Zwanenhals demonteren |
|---|---|
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 2500 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Ja, noodzakelijk |
| Trekhaakgewicht | 24,00 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Shara |
| Productiedatum voertuig | 6/00-08/1 |