Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogel zonder gereedschap, diagonale vergrendeling |
| Trekgewicht | 1800 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnede |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 18,20 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Jetta |
| Productiedatum voertuig | Van augustus 2005 tot december 2010 |
Information complémentaire :
Un bas de pare-chocs avec trappe peut être commandé chez Volkswagen ; il permet de recouvrir la découpe de pare-chocs une fois la rotule d’attelage enlevée.