Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- R / E-Golf / GTE Hybrid / GTI Clubsport & GTI TCR
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | R / E-Golf / GTE Hybrid / GTI Clubsport & GTI TCR |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Fix4Bike kogel |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Ja (met sleutel) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Uitsnijding bumper | Zichtbare uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 19,46 kg |
| Montagetijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Golf VII inclusief R-Line / GTI / GTD & Facelift |
| Productiedatum voertuig | Van oktober 2012 tot juni 2019 |
Information complémentaire :
Si le véhicule est pourvu de détecteurs d'angle mort, le support proposé en accessoire sera nécessaire à l'installation de l'attelage.