- Pakket
Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- modellen
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Kenmerken Attelage
| Incompatibele voertuigen | modellen |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard afneembare trekhaakkogel met gereedschap |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 140 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsparing |
| Trekhaakgewicht | 27,00 kg |
| Geschikt voertuig | VW Crafter bestelwagen (van en minibus) met enkele wielen en zonder treeplank - 3t/3.5t/4.6t - wielbasis 3250, 3665, 4350 - kort, middel en lang chassis 4-gats kogel mogelijk met verlengingsset referentie bos019554 beschikbaar hieronder |
| Productiedatum voertuig | 4/06-12/16 |
| Montagetijd | 2 uur |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
Kenmerken Faisceau
| Doorvoer via koffer | Nee |
|---|---|
| Installatie bedrading | Voor en achter |
| Automatische uitschakeling achteruitrijcamera's | Handmatige deactivering via schakelaar op het dashboard als het voertuig hierover beschikt |
| Montagetijd | 2 uur |
| Compatibel voertuig | Alle voertuigen |
| Incompatibele voertuigen | Geen |
| Type kabelboom | Universeel |
| Aantal pinnen | 7-polig |
AR-171082
Universele 7-polige kabelboom plus elektronische besturingseenheid voor multiplex voertuigen