Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- modellen
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | modellen |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 140 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Gewicht trekhaak | 27,00 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | VW Crafter bestelwagen (van en minibus) met enkele wielen en zonder treeplank - 3t/3.5t/4.6t - wielbasis 3250, 3665, 4350 - kort, middel en lang chassis 4-gats kogel mogelijk met verlengingsset referentie bos019554 beschikbaar hieronder |
| Productiedatum voertuig | 4/06-12/16 |