| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 1200 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 19,50 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Toyota Celica T23 |
| Productiedatum voertuig | Van november 1999 tot december 2005 |