| Trekhaakkogel | Verwijderbare kogel zonder gereedschap, diagonale vergrendeling |
|---|---|
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Ja (met sleutel) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 2100 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Uitsnijding bumper | Zichtbare uitsparing (aan de achterzijde) |
| Verwijdering achterbumper | Ja, noodzakelijk |
| Trekhaakgewicht | 15,80 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Skoda Yeti |
| Productiedatum voertuig | Van januari 2014 tot december 2017 |