| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 1650 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 18,00 kg |
| Installatietijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Seat Toledo |
| Productiedatum voertuig | 3/05-05/09 |