Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1200 kg |
| Kogeldruk | 55 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 21,60 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Seat Arona |
| Productiedatum voertuig | Van november 2017 tot augustus 2021 |
Information complémentaire :
Pour les modèles avec motorisation 1.0L TGi, vérifiez que le véhicule soit bien autorisé à tracter.