- Pakket
Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
Reconnue mondialement, Brink est une des marques leader sur le marché de l’attelage. Pratiques et faciles à monter, les produits Brink sont fabriqués en France et aux Pays-Bas pour garantir un haut niveau de qualité.
Facile à monter grâce aux notices de montage fournies (partie mécanique et partie électrique).
Kenmerken Attelage
| Incompatibele voertuigen | Nee |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals met gereedschap (2 moeren) |
| Trekgewicht | 1500 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet zichtbare uitsparing (onder de bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 14,26 kg |
| Geschikt voertuig | Renault Kangoo III inclusief AdBlue en elektrisch |
| Productiedatum voertuig | Vanaf april 2021 |
| Montagetijd | 2 uur |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
Information complémentaire :
Les portes arrière ne peuvent être ouvertes lorsque la remorque est attelée.
Kenmerken Faisceau
| Doorvoer via koffer | Nee |
|---|---|
| Installatie bedrading | Voor en achter |
| Automatische uitschakeling achteruitrijcamera's | Handmatige deactivering via schakelaar op het dashboard als het voertuig hierover beschikt |
| Montagetijd | 2 uur |
| Compatibel voertuig | Alle voertuigen |
| Incompatibele voertuigen | Geen |
| Type kabelboom | Universeel |
| Aantal pinnen | 7-polig |
AR-171082
Universele 7-polige kabelboom plus elektronische besturingseenheid voor multiplex voertuigen
AR-195930
Trekhaak Renault Kangoo - Klassieke bumper (04/21-) Zwanenhals demontabel met gereedschap (2 moeren)