Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1500 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 14,26 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Kangoo III met klassieke bumper en met deflectoren inclusief AdBlue en elektrisch |
| Productiedatum voertuig | Vanaf april 2021 |
Information complémentaire :
Les portes arrière ne peuvent être ouvertes lorsque la remorque est attelée.