| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
|---|---|
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 21,80 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Opel Vivaro A |
| Productiedatum voertuig | 7/01-08/14 |