Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Black Edition, sportbumper, sportuitrusting, automatische versnellingsbak (CVT)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Black Edition, sportbumper, sportuitrusting, automatische versnellingsbak (CVT) |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 460 kg |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 17,50 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Nissan Note |
| Productiedatum voertuig | Vanaf oktober 2013 |