Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- John Cooper Works
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | John Cooper Works |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2100 kg |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 18,50 kg |
| Installatietijd | 1 uur |
| Geschikt voertuig | Mini F54 Clubman |
| Productiedatum voertuig | Vanaf september 2015 |
Information complémentaire :
- Une tôle pare-chaleur est à commander chez Mini si elle n'en est pas équipée.