- Pakket
Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Klasse C Break met elektrisch ondersteunde klepopening, met niveauregeling, LPG, Bio-Petrol, AMG, Hybride
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
Kenmerken Attelage
| Incompatibele voertuigen | Klasse C Break met elektrisch ondersteunde klepopening, met niveauregeling, LPG, Bio-Petrol, AMG, Hybride |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Zwanenhals demonteren |
| Trekgewicht | 2100 kg |
| Kogeldruk | 84 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsnijding (behalve voor AMG Pack: zichtbare uitsnijding) |
| Verwijdering achterbumper | Ja, noodzakelijk |
| Trekhaakgewicht | 19,90 kg |
| Geschikt voertuig | Mercedes C-Klasse Break type S205 inclusief AMG Pack |
| Productiedatum voertuig | Van oktober 2014 tot februari 2021 |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
Information complémentaire :
Pour les modèles avec Pack AMG, un bas de pare-chocs est à commander chez Mercedes.
Kenmerken Faisceau
| Doorvoer via koffer | Nee |
|---|---|
| Installatie bedrading | Voor en achter |
| Automatische uitschakeling achteruitrijcamera's | Nee, handmatige deactivering indien schakelaar hiervoor voorzien |
| Montagetijd | 2 uur |
| Compatibel voertuig | Alle voertuigen |
| Incompatibele voertuigen | Geen |
| Type kabelboom | Universeel |
| Aantal pinnen | 7-polig |
AR-171082
Universele 7-polige kabelboom plus elektronische besturingseenheid voor multiplex voertuigen
AR-137785
Trekhaak Mercedes C-Klasse Break (10/14-02/21) Zwanenhals afneembaar met gereedschap (2 moeren)