Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- C-Klasse Break met elektrische kofferklep, met niveauregeling, LPG, Bio-Petrol, AMG, Hybride
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | C-Klasse Break met elektrische kofferklep, met niveauregeling, LPG, Bio-Petrol, AMG, Hybride |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2100 kg |
| Kogeldruk | 84 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding (behalve voor AMG-pakket: zichtbare uitsnijding) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 19,90 kg |
| Geschikt voertuig | Mercedes C-Klasse Break type S205 inclusief AMG-pakket |
| Productiedatum voertuig | Van oktober 2014 tot februari 2021 |
Information complémentaire :
Pour les modèles avec Pack AMG, un bas de pare-chocs est à commander chez Mercedes.