- Pakket
Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Klasse C Cabriolet met elektrisch ondersteunde klepopening, LPG, Bio-Petrol, AMG, Hybride
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Kenmerken Attelage
| Incompatibele voertuigen | Klasse C Cabriolet met elektrisch ondersteunde klepopening, LPG, Bio-Petrol, AMG, Hybride |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogelkoppeling zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 2100 kg |
| Kogeldruk | 84 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsnijding (standaard bumper) of zichtbare uitsnijding (AMG bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 22 kg |
| Geschikt voertuig | Mercedes Klasse C Cabriolet type A205 inclusief AMG Pack |
| Productiedatum voertuig | Van juni 2016 tot april 2023 |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Ja (met sleutel) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
Kenmerken Faisceau
| Doorvoer via koffer | Nee |
|---|---|
| Installatie bedrading | Voor en achter |
| Automatische uitschakeling achteruitrijcamera's | Handmatige deactivering via schakelaar op het dashboard als het voertuig hierover beschikt |
| Montagetijd | 2 uur |
| Compatibel voertuig | Alle voertuigen |
| Incompatibele voertuigen | Geen |
| Type kabelboom | Universeel |
| Aantal pinnen | 7-polig |
AR-171082
Universele 7-polige kabelboom plus elektronische besturingseenheid voor multiplex voertuigen
AR-137295
Trekhaak Mercedes C-Klasse Cabriolet (06/06-04/23) Verticale afneembare kogel zonder gereedschap