Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- C-Klasse Cabriolet met elektrische achterklep, LPG, Bio-Benzine, AMG, Hybride
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | C-Klasse Cabriolet met elektrische achterklep, LPG, Bio-Benzine, AMG, Hybride |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 2100 kg |
| Kogeldruk | 84 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnede alleen voor modellen met AMG-pakket |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 22 kg |
| Geschikt voertuig | Mercedes C-Klasse Cabriolet type A205 inclusief AMG-pakket |
| Productiedatum voertuig | Van juni 2016 tot april 2023 |