| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 1600 kg |
| Kogeldruk | 90 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 21,80 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Mazda 3 Hatchback |
| Productiedatum voertuig | Vanaf januari 2019 |