Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 200 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding (indien bestelde onderbumper) of zichtbare uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Land Rover Range Rover Sport inclusief Hybrid, Dynamic en Autobiography |
| Productiedatum voertuig | Vanaf april 2022 |
| Gewicht | 17,20 kg |
Information complémentaire :
Un bas de pare-chocs permettant de ne pas avoir à faire de découpe visible peut être commandé chez Land Rover (réf. VPLXT0343).