Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 200 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnede tenzij de onderbumper bij Land Rover wordt besteld |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 32,7 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Land Rover Discovery V |
| Productiedatum voertuig | Vanaf september 2016 |
Information complémentaire :
Un bas de pare-chocs permettant de masquer la découpe de pare-chocs peut être commandée chez Land Rover.