De Eufab koffer is een praktische en veilige opslagoplossing, ideaal voor uw extra transportbehoeften. Gemonteerd op een fietsendrager met kantelfunctie, biedt hij eenvoudige toegang tot de kofferruimte van het voertuig, zelfs wanneer hij is gemonteerd. Robuust en vergrendelbaar, hij zorgt voor de veiligheid van uw persoonlijke bezittingen.
De afmetingen in gebruik zijn 118 x 74 x 50 cm. Ingeklapt worden deze 118 x 25 x 50 cm.
Eenvoudig te installeren, is hij uitgerust met een dubbel antidiefstal systeem dat zowel de koffer als de inhoud beschermt. De maximale laadcapaciteit bedraagt 50 kg.
Wij zijn niet in staat de levering van dit artikel in Zwitserland te verzorgen.
| Merk | Eufab |
|---|---|
| Vergrendeling | Ja |
| Kantelbare koffer | Ja |
| Capaciteit | 350 liter |
| Maximale belasting | 50 kg |
| Afmetingen (L x B x H) | 118 x 74 x 50 cm |
| Leeggewicht | 10 kg |
| Kleur | Zwart |
| Opening grote achterdeuren (vans/bestelwagens) | Nee |
| Opening klapdeuren (vans/bestelwagens) | Nee |
| Compatibiliteit | Op elke trekhaakkogel |