De LAS SD260 Zilver kan 2 fietsen dragen met een maximumgewicht van 60 kg!
Hij is bijzonder geschikt voor bestelwagens en campers, minibussen, of stationwagens met verhoogd dak met openslaande achterdeuren.
Dankzij de schuifrails kan men de openslaande deuren volledig openen en toegang krijgen tot de kofferbak, zelfs wanneer de fietsen bevestigd zijn.
De Strap framehouders zijn afneembaar en vergrendelbaar. Hij is uitgerust met een 13-polige elektrische aansluiting.
Topkwaliteit/uitstekende kwaliteit, geschikt voor bestelwagens/campers/minibussen en stationwagens met verhoogd dak en openslaande achterdeuren, en vergrendelbaar zijn de belangrijkste voordelen van de LAS SD260 Zilver fietsendrager.
| Merk | LAS |
|---|---|
| Aantal fietsen | 2 |
| Extra fiets toevoegen | Nee |
| Compatibiliteit elektrische fietsen | Ja |
| Max. gewicht | 60 kg |
| Elektrische aansluiting | 13-polig |
| Kantelbare fietsendrager | Nee |
| Opening grote achterklep (bestelwagens/vans) | Nee |
| Opening achterdeuren (bestelwagens/busjes) | Ja |
| Opvouwbare / compacte fietsendrager | Ja |
| Maximale diameter fietsframe | 80 mm |
| Afstand tussen rails (van midden tot midden) | 24 cm |
| Maximale wielbasis | 130 cm |
| Maximale breedte van wielen & banden (in cm) | 8.2 |
| Trekhaak compatibiliteit | Op elke trekhaakkogel |
| Vergrendeling fietsendrager op voertuig | Ja |
| Vergrendeling fietsen op fietsendrager | Ja |
| Gewicht fietsendrager | 20,5 kg |
| Voorgemonteerd geleverd | Ja |
| Kleur | Zwart/Zilver |