Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Sportuitrusting
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
Reconnue mondialement, Brink est une des marques leader sur le marché de l’attelage. Pratiques et faciles à monter, les produits Brink sont fabriqués en France et aux Pays-Bas pour garantir un haut niveau de qualité.
Facile à monter grâce à la notice de montage fournie (partie mécanique).
| Incompatibele voertuigen | Sportuitrusting |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Diagonale afneembare trekhaakbol zonder gereedschap |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Ja (met sleutel) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1800 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet zichtbare uitsparing (onder de bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 19.40 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Kia Pro Cee'd uitsluitend 3 deuren |
| Productiedatum voertuig | Van januari 2007 tot mei 2012 |
Information complémentaire :
Pour les véhicules équipés du système Checkcontrol, veuillez commander le kit d'extension pour Checkcontrol en plus des kits électriques spécifiques au véhicule. Le véhicule est équipé de Checkcontrol si un système de contrôle de la pression des pneus est installé.