Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
Forts de plus de 40 années d’expérience dans la conception et la réalisation d'attelages, GDW propose aujourd’hui une gamme complète de produits adaptés aux exigences du marché automobile français, aux prix les plus compétitifs.
Facile à monter grâce à la notice de montage fournie (partie mécanique).
| Incompatibele voertuigen | Nee |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogelkoppeling zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Ja (met sleutel) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 2300 kg |
| Kogeldruk | 120 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Ja, noodzakelijk |
| Trekhaakgewicht | 22,20 kg |
| Montagetijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Kia Sportage inclusief GT-Line & Plug-in/Mild Hybrid |
| Productiedatum voertuig | Vanaf juli 2025 |
Information complémentaire :
La compatibilité de cet attelage peut varier selon le numéro VIN du véhicule. Merci de vérifier la 10ᵉ position du VIN (en partant de la lettre ‘K’) pour vous assurer que cette référence est adaptée avant commande.