Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Trailhawk, Hybride, handsfree achterklep
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Trailhawk, Hybride, handsfree achterklep |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogelkoppeling zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Ja (met sleutel) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 2149 kg |
| Kogeldruk | 110 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet zichtbare uitsparing (onder de bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 22.50 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Jeep Compass inclusief AdBlue |
| Productiedatum voertuig | Van juli 2017 tot april 2025 |
Information complémentaire :
- Pour l'installation des attelages, nous recommandons l'achat d'un kit de 22 rivets de fixation pour les pièces en plastique du passage de roue. Ce kit est disponible dans la rubrique accessoires ci-dessous.