Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Kona N, N-Line, modellen met dubbele uitlaat
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Kona N, N-Line, modellen met dubbele uitlaat |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1250 kg |
| Kogeldruk | 104 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 16,09 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Hyundai Kona Electric |
| Productiedatum voertuig | Van augustus 2018 tot mei 2023 |
Information complémentaire :
Veuillez vérifier que le véhicule soit bien autorisé à tracter (si le champ F.3 de la carte grise est vide ou contient 0, le véhicule n'est pas autorisé à tracter).