De Peruzzo Pure Instinct 4 kan tot 4 fietsen vervoeren met een totaal gewicht van 60 kg (max. 15 kg per fiets)! Ideaal voor uitstapjes met het gezin, hij kan ook Fatbikes met brede wielen vervoeren! De geaccepteerde wieldiameter ligt tussen 14 en 29 inch.
Eenvoudig en snel te monteren op uw trekhaakbal dankzij de vergrendelbare klemhendel. De Pure Instinct 4 geeft u toegang tot uw kofferbak dankzij het geïntegreerde kantelsysteem. Hij is uitgerust met een 13-polige elektrische aansluiting.
De fietsen worden stevig op wielniveau vastgehouden door stevige getande riemen en op de frames door instelbare bevestigingsarmen voor de eerste 3 fietsen en een arm die de frames van de derde en vierde fiets verbindt voor de laatste. Een lange riem rondom de frames van de fietsen en veiligheidsriemen die aan de achterklep bevestigen maken het geheel compleet voor een goede fixatie.
Een fiets met een maximale wielbasis van 120 cm is compatibel dankzij een meegeleverde railverlenging. Als u meerdere fietsen met een dergelijke wielbasis moet vervoeren, is het noodzakelijk om extra verlengingen te bestellen (zie referentie PER23.985 bij de accessoires).
Opvouwbaar, kan hij eenvoudig worden opgeborgen in de kofferruimte van het voertuig of worden opgeslagen in uw garage wanneer u hem niet gebruikt.
Opmerking: Deze fietsendrager is niet compatibel met RMC / RMC-pin kogels (kogels van het merk Brink voor voertuigen die niet zijn toegestaan om te trekken).
Mogelijkheid om de GP bagagedrager toe te voegen om uw fietsendrager om te bouwen tot bagagedrager (beschikbaar als accessoire hieronder).
Belangrijkste voordelen : vergrendelbaar op de trekhaakbal, kantelbaar, transporteert tot 4 fietsen (60 kg) waaronder Fatbikes, opvouwbaar.
| Merk | Peruzzo |
|---|---|
| Materiaal | Staal, kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Aantal fietsen | 4 |
| Extra fiets toevoegen | Nee |
| Compatibiliteit met elektrische fietsen | Nee |
| Max. gewicht | 60 kg (15 kg per fiets max.) |
| Elektrische aansluiting | 13-polig |
| Kantelbare fietsendrager | Ja |
| Grote achterklep openen (vans/bestelwagens) | Nee |
| Opening klapdeur (bestelwagens/vans) | Nee |
| Opvouwbaar / compact fietsendrager | Ja |
| Max. diameter fietsframe | 50 mm |
| Afstand tussen rails (van hart tot hart) | 17 cm |
| Max. wielbasis | 120 cm |
| Maximale breedte van wielen & banden (in cm) | 10 cm |
| Trekhaakcompatibiliteit | Op elke trekhaakkogel |
| Vergrendeling fietsendrager op voertuig | Ja |
| Fietsvergrendeling op fietsendrager | Ja met accessoire |
| Gewicht fietsendrager | 19,89 kg |
| Voorgemonteerd geleverd | Ja |
| Garantie | 2 jaar |
AR-205796
Bevestigingsarm 2e fiets voor fietsendrager Peruzzo Parma en Pure Instinct voor 3 en 4 fietsen