Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- black edition-modellen
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | black edition-modellen |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogel zonder gereedschap, diagonale vergrendeling |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding (alleen uitsnijding van de carterbescherming) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 20,00 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Honda CR-V |
| Productiedatum voertuig | 11/12-08/18- |