| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
|---|---|
| Trekgewicht | 1800 kg |
| Kogeldruk | 90 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 19,69 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Ford Focus Break inclusief ST-Line en Active |
| Productiedatum voertuig | Van september 2018 tot november 2025 |