De Peruzzo Pure Instinct 3 kan tot 3 fietsen vervoeren met een totaal gewicht van 60 kg (max. 20 kg per fiets)! Ideaal voor gezinsuitstapjes, hij kan ook Fatbikes met brede wielen vervoeren!
Eenvoudig en snel te installeren op uw trekhaakkogel dankzij de vergrendelbare klemhendel. De Pure Instinct 3 biedt u toegang tot uw kofferruimte dankzij het geïntegreerde kantelsysteem. Hij is uitgerust met een 13-polige elektrische aansluiting.
De fietsen worden stevig op het niveau van de wielen vastgehouden door resistente getande riemen en op de frames door instelbare bevestigingsarmen. Een lange band die rond de fietsframes loopt en veiligheidsriemen die aan de achterklep bevestigd worden, completeren het geheel voor een goede bevestiging.
Een fiets met een maximale wielbasis van 120 cm is compatibel dankzij een meegeleverde railverlenging. Als u meerdere fietsen met een dergelijke wielbasis moet vervoeren, is het noodzakelijk om extra verlengingen te bestellen (zie referentie PER23.985 in de accessoires).
Opvouwbaar, kan het gemakkelijk worden opgeborgen in de kofferruimte van het voertuig of in uw garage wanneer u het niet gebruikt.
Opmerking: Deze fietsendrager is niet compatibel met RMC / RMC-pin kogels (Brink-merk kogels voor voertuigen die niet zijn toegestaan om te trekken).
Mogelijkheid om de GP bagagedrager toe te voegen om uw fietsendrager om te bouwen tot bagagedrager (beschikbaar als accessoire hieronder).
De belangrijkste troeven : vergrendelbaar op de trekhaakkogel, kantelbaar, opvouwbaar, vervoert tot 3 fietsen (60 kg) inclusief Fatbikes.
| Merk | Peruzzo |
|---|---|
| Materiaal | Staal, kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Aantal fietsen | 3 |
| Extra fiets toevoegen | Nee |
| Compatibiliteit met elektrische fietsen | Nee |
| Max. gewicht | 60 kg |
| Elektrische aansluiting | 13-polig |
| Kantelbare fietsendrager | Ja |
| Grote achterklep openen (vans/bestelwagens) | Nee |
| Opening klapdeur (bestelwagens/vans) | Nee |
| Opvouwbaar / compact fietsendrager | Ja |
| Max. diameter fietsframe | 50 mm |
| Afstand tussen rails (van hart tot hart) | 17 cm |
| Max. wielbasis | 120 cm |
| Maximale breedte van wielen & banden (in cm) | 10 cm |
| Trekhaakcompatibiliteit | Op elke trekhaakkogel |
| Vergrendeling fietsendrager op voertuig | Ja |
| Fietsvergrendeling op fietsendrager | Ja met accessoire |
| Gewicht fietsendrager | 17,38 kg |
| Voorgemonteerd geleverd | Ja |
| Garantie | 2 jaar |
AR-205796
Bevestigingsarm 2e fiets voor fietsendrager Peruzzo Parma en Pure Instinct voor 3 en 4 fietsen