Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
De laadramp maakt het gemakkelijk om zware fietsen zoals elektrische fietsen en fatbikes te laden en te lossen. Met deze praktische en mobiele laadramp kunnen fietsen eenvoudig op de fietsendrager worden gereden. De oprijplaat kan ergonomisch worden opgeborgen op de Thule Epos fietsendrager.
| Incompatibele voertuigen | Nee |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Diagonale afneembare trekhaakbol zonder gereedschap |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Ja (met sleutel) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1110 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet zichtbare uitsparing (onder de bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 18,92 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Hyundai Bayon |
| Productiedatum voertuig | Vanaf maart 2023 |