Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- RS- en Monte Carlo-modellen
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | RS- en Monte Carlo-modellen |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1200 kg |
| Kogeldruk | 86 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 14,60 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | skoda fabia stationwagon - een bumperafdekking (beschikbaar als accessoire hieronder) dekt de bumperuitsparing af wanneer de trekkogel is verwijderd |
| Productiedatum voertuig | 1/08-02/15 |