| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 1000 kg |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Uno |
| Productiedatum voertuig | 10/89- |
AR-102476
Deze trekhaak van het merk GDW bevat:
De trekhaak wordt geleverd zonder elektrische kabelset.
Deze GDW trekhaak voor Fiat Uno voldoet aan de geldende Europese normen.
GDW is een Belgisch merk dat trots is om sinds 1952 kwaliteitsaanhangers aan te bieden! Het is een van de meest gerenommeerde merken in Europa. Hun productiefabrieken bevinden zich in België, Frankrijk en Denemarken.
Trekhaak Fiat Uno (10/89-) Afneembare zwanenhals met gereedschap (2 moeren)
Plus de details Laatste items in voorraadTrekhaak Fiat Uno (10/89-) Afneembare zwanenhals met gereedschap (2 moeren)
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 1000 kg |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Uno |
| Productiedatum voertuig | 10/89- |
Sérieux et rapide
Bastien P
Super site je recommande
Bastien A
Colis recu rapidement Je ne pas encore monté l'attelage faute de temps et d'immobiliser mon véhicule
Daniel D