Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
|---|---|
| Trekgewicht | 1500 kg |
| Kogeldruk | 60 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 19,50 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Fiat Tipo SW (Stationwagon) |
| Productiedatum voertuig | 9/16- |
Information complémentaire :
Pour les modèles Cross, une rallonge pour le support de prise (SIA921740650001, disponible en produit associé) est nécessaire pour tracter.