- Pakket
Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Model L4 (6,36m)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
Kenmerken Others
| Incompatibele voertuigen | Model L4 (6,36m) |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals met gereedschap (2 moeren) |
| Trekgewicht | 3000 kg |
| Kogeldruk | 150 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 21 kg |
| Geschikt voertuig | Fiat Ducato Bestelwagen L1, L2 en L3 ingericht |
| Productiedatum voertuig | Van juni 2006 tot januari 2011 |
| Montagetijd | 2 uur |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
Kenmerken Faisceau
| Doorvoer via koffer | Nee |
|---|---|
| Installatie bedrading | Voor en achter |
| Automatische uitschakeling achteruitrijcamera's | Ja, automatisch |
| Montagetijd | 2 uur |
| Compatibel voertuig | Fiat Ducato Ingerichte Bestelwagen |
| Incompatibele voertuigen | Geen |
| Productiedatum voertuig | Van juni 2006 tot januari 2011 |
| Type kabelboom | Specifiek (aangepast aan het voertuig) |
| Aantal pinnen | 7-polig |
Information complémentaire :
Pour les véhicules conçus fin 2010, veuillez vérifier les connectiques du véhicule. Si votre véhicule est de début 2011, veuillez commander la référence ACWYR122407R.
AR-107146
Fabrikantsequivalente 7-polige kabelboom voor Fiat Ducato Bestelwagen en Platform (06/06-01/11)