Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Model L4 (6,36m)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Auto-Hak biedt tegenwoordig een complete reeks trekhaken voor meer dan 500 voertuigmodellen. Met meer dan 30 jaar ervaring zal het merk Auto-Hak, dankzij het ontwerp en de kwaliteit van de producten, aan uw verwachtingen voldoen.
Gemakkelijk te monteren dankzij de meegeleverde montagehandleiding (mechanisch deel).
| Incompatibele voertuigen | Model L4 (6,36m) |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 3000 kg |
| Kogeldruk | 150 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 21 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Fiat Ducato Bestelwagen L1, L2 en L3 omgebouwd |
| Productiedatum voertuig | Van juni 2006 tot januari 2011 |