Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Fiat 500 met verbrandingsmotor en Abarth
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Fiat 500 met verbrandingsmotor en Abarth |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 0 kg |
| Kogeldruk | 60 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 19,50 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Fiat 500e (elektrisch) |
| Productiedatum voertuig | Vanaf oktober 2020 |
Information complémentaire :
Le véhicule n'étant pas homologué à tracter, cet attelage n'est destiné qu'à un usage de type porte-vélos.