Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- E-Tense vierwielaandrijving met 20 inch velgen
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | E-Tense vierwielaandrijving met 20 inch velgen |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1850 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 20,06 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | DS DS7 Crossback |
| Productiedatum voertuig | Vanaf januari 2018 |