Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- E-Tense vierwielaandrijving met 20 inch velgen
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | E-Tense vierwielaandrijving met 20 inch velgen |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogel zonder gereedschap, diagonale vergrendeling |
| Trekgewicht | 1850 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 22,96 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | DS DS7 Crossback inclusief E-Tense (plug-in hybride) en voertuig met Smart Opener systeem |
| Productiedatum voertuig | Vanaf januari 2018 |
Informations complémentaires :
• En cas de modèle Hybride, l'installation du matériel doit obligatoirement être effectuée par un garagiste agréé Hybride
• Veuillez vérifier si le véhicule est bien autorisé à tracter