- Pakket
| Contra-indicaties | incompatibel met daiktenten |
|---|---|
| Compatibel voertuig | Renault Twingo II |
| Productiedatum voertuig | Van juni 2007 tot juli 2014 |
| Daktype | met klassiek dak zonder specifieke bevestiging |
| Aantal stangen | 2 |
| Materiaal van de stangen | Aluminium |
| Model stangen | Menabo Omega |
| Maximale belasting | 50 kg |
| Vergrendeling op dak | Optioneel (zie rubriek "Accessoires" hieronder) |
| Kleur | Aluminium |
| T-groeven (T-Nut) | Ja, breedte 21 mm |
| Afmetingen stangen (L x b x h) | 112 cm x 8 cm x 2,8 cm |
| Compatibiliteit dakkoffer | Ja |
| Compatibiliteit fietsendrager | Ja |
| Gewicht stangen | 3,94 kg |
| Aanvullende informatie | In geval van een panoramadak wordt de maximale belasting die het dak kan dragen verminderd (zie de gebruiksaanwijzing van het voertuig) |
2 avis
En stock
€ 20,00
Disponible à partir du : 31-05-2026
€ 108,00