| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Kleur | Aluminium |
| Aantal fietsen | 1 |
| Compatibiliteit met elektrische fietsen | Nee |
| Max. diameter ovaal fietsframe | 100 mm |
| Max. diameter rond fietsframe | 80 mm |
| Maximale breedte van wielen & banden (in cm) | 7.6 |
| Vergrendeling fietsendrager op voertuig | Ja |
| Fietsvergrendeling op fietsendrager | Ja |
| Garantie | 2 jaar |
| Max. belasting | 17 kg |
| Fietsbevestiging | Op het frame |
| Bevestiging van banden | Met getande riemen |
| Bevestigingstype | Op dakdragers |
| Bevestiging op het dak | Snelspansysteem |
| Bruikbare T-gleuf adapter | Ja |
| T-gleuf adapter inbegrepen | Ja |
| TÜV/GS gecertificeerd | Ja |