Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1775 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Een onzichtbare uitsnede moet worden voorzien afhankelijk van het voertuig |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 5.99 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Dacia Duster I fase 1 inclusief Facelift & Sport Look |
| Productiedatum voertuig | Van april 2010 tot november 2013 |